SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Browar Błonie sponsorem turniejów Superliga6!

Browar Błonie sponsorem turniejów Superliga6!

Z ogromną radością ogłaszamy, że Browar Błonie został sponsorem Superliga6 i będzie wspierać trzy nadchodzące wydarzenia: turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski oraz turnieje finałowe o Puchar i Mistrzostwo Polski Superliga6. To fantastyczna wiadomość dla wszystkich uczestników i kibiców naszych rozgrywek!

Nagrody od Browar Błonie

Dzięki współpracy z Browar Błonie, na zawodników czekają atrakcyjne nagrody. Każda z czterech najlepszych drużyn w każdym turnieju otrzyma karton (zgrzewkę) wysokiej jakości piwa od Browar Błonie. To doskonała okazja, aby celebrować sportowe sukcesy w wyjątkowy sposób!

Dla zwycięzców nagród indywidualnych przygotowano specjalne zestawy piwa z ekskluzywnymi kuflami. Król strzelców, najlepszy bramkarz oraz najlepszy zawodnik każdego turnieju będą mogli cieszyć się tym wyjątkowym upominkiem.

Wsparcie lokalnej społeczności

Browar Błonie, znany ze swojego zaangażowania w lokalne inicjatywy, wspiera Superliga6, aby promować aktywny styl życia i budować silne więzi wśród społeczności piłkarskiej. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z marką, która tak bardzo ceni pasję i tradycję.

Zaproszenie na turnieje

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej na nadchodzące turnieje Superliga6! Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski oraz turnieje finałowe o Puchar i Mistrzostwo Polski to wyjątkowe wydarzenia pełne sportowych emocji. Przyjdźcie, kibicujcie i bądźcie częścią tych niezapomnianych chwil!

Browar Błonie - Tradycja i Pasja

Browar Błonie to marka z długoletnią tradycją, stawiająca na jakość i innowacyjność. Jesteśmy pewni, że ich wsparcie przyczyni się do jeszcze większego sukcesu naszych rozgrywek. Dziękujemy Browar Błonie za zaufanie i możliwość współpracy!

Śledźcie nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i wydarzeniami związanymi z Wielkimi Finałami. Do zobaczenia na boiskach!

#Robimytozpasji

 

Gdzie gramy