SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Przedstawiamy miasta: Tłuszcz - Liga Bobra

Przedstawiamy miasta: Tłuszcz - Liga Bobra

Kolejnym miastem, którego przedstawicieli będziemy gościć na turniejach finałowych o Mistrzostwo i Puchar Polski Superligi 6 jest Tłuszcz. Do naszego projektu dołączyła Liga Bobra, która w tym roku świętuje swoje 10 - lecie. Witamy na pokładzie i zapraszamy do zapoznania się z krótką sylwetką kolejnych rozgrywek ligowych, które zdecydowały się grać razem z Superligą6!

 

Jak sami o sobie piszą:

Wszystko zaczęło się ponad 10 lat temu... Narodził się w naszych głowach pomysł stworzenia miejsca gdzie mogłoby dojść do rywalizacji amatorskich drużyn szóstek piłkarskich. Pod nosem mieliśmy nowy obiekt Orlik 2012 w Tłuszczu – żal było go nie wykorzystać, a dodatkowo w Polsce w 2012 mieliśmy mieć Euro! W 2011 roku postanowiliśmy wstrząsnąć amatorskim sportem i go mocno ożywić - powołaliśmy Ligę Bobra! Od tego momentu rok do roku tworzymy amatorski sport we wschodniej części Mazowsza. Przez ten okres zorganizowaliśmy 17 regularnych edycji w których wystąpiło kilkadziesiąt drużyn i tysiące zawodników. Dodatkowo co roku organizujemy turnieje charytatywne i pomagamy potrzebującym. W naszych turniejach biorą udział drużyny z całego Mazowsza. Chcąc iść za ciosem będąc na fali wznoszącej - wiosną 2019 roku postanowiliśmy wkroczyć do kolejnego dużego miasta – Wyszkowa. Tam również organizujemy amatorskie rozgrywki – Wyszkowską Ligę Szóstek. Jest to nasze najmłodsze dziecko jeśli chodzi o realizowane projekty, w którym pokładamy wielkie nadzieje i liczymy na mocny wzrost popularności sportu w tej części województwa.

 

18 Edycja – Wiosna 2021


Przed nami kolejna edycja regularnej ligi, która będzie prowadzona podczas panującej pandemii. 18 edycja przejdzie do historii z kilku powodów. Jeden z nich to Covid, drugi przyjemniejszy to patronaty jakie udało nam się zdobyć na 10 lecie istnienia. Będą to: Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Bożena Żelazowska, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Starosta Powiatu Wołomińskiego Adam Lubiak oraz Burmistrz Gminy Tłuszcz Paweł Bednarczyk.


Całe rozgrywki Ligi Bobra zostały objęte patronatem Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie co powinno dodatkowo podkreślić wyjątkowość momentu w jakim się znajdujemy.


Co nam przyniesie Wiosna 2021? Jakie nowości?

● podczas okienka zimowego została zakupiona kamera z wysięgnikiem 7 metrowym do nagrywania całym meczów. Dodatkowo udostępniona zostanie platforma wszystkim do pełnego oglądania meczów i zarządzania nagraniami.

● w 17 edycji debiutowaliśmy na łączach relacjami LIVE z komentarzem na YouTube oraz Facebook. W 18 Edycji takich relacji będzie więcej;

● wywiady pomeczowe;

● regularny podcast Ligi Bobra na Spotify który ma znaczną ilość odbiorców;

● od 18 edycji na stałe w Lidze Bobra dwa czujniki GPS i pełna analiza zawodników. Będziemy mogli przeprowadzać pojedynki 1:1 zawodników; ● nagrody rzeczowe co kolejka dla drużyny kolejki ufundowane przez naszego partnera;

● nagroda rzeczowa co kolejka dla zawodnika kolejki ufundowana przez Organizatorów oraz partnera;

● największa w historii pula nagród;

● relacje meczowe, zestawienia TOP6;

● bufet w trakcie trwania kolejek oraz oprawa muzyczna; A to wszystko w koleżeńskiej atmosferze którą utrzymujemy już 10 lat! Zapisy na wiosenną edycję prowadzoną są na stronie https://ligabobra.pl/wiosna

Gdzie gramy