SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Pisanica z Legendary-Event Pucharem Ełku i wejściówką na Puchar Polski w Warszawie!

Poznaliśmy kolejnego finalistę lipcowego turnieju o Puchar Polski. Pisanica wygrała rzutem na taśmę Legendary-Event Puchar Ełku 2021 i to oni pojadą do Warszawy powalczyć o Puchar Polski Superliga6!

W niedzielę na Orlikach przy drugim LO w Ełku odbył się turniej Legendary-Event Puchar Ełku 2021. Mecze odbywały się w systemie każdy z każdym i na koniec drużyna z największą liczbą punktów wygrywała. Do turnieju przystąpiły wszystkie drużyny grające w Ełckiej Master Lidze, czyli w sumie 7 ekip. Wygrał lider rozgrywek ligowych, Pisanica, na drugim miejscu finiszował Mazurski Browar, natomiast na ostatnim stopniu podium znalazła się drużyna OKS Kolejorz. Zawodnikiem turnieju został Bernard Burba z Poloneza NWE, najlepszym strzelcem - Jakub Urynowicz (OKS Kolejorz Ełk), zaś najlepszym bramkarzem Szymon Pogorzelski z HNWO.