SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

ZTR Boys Mistrzem Konina!

Cały czas zapadają kluczowe rozstrzygnięcia w kolejnym miastach. Tym razem czas na raport z Konina. Mistrzem rozgrywek Minifootball Konin została drużyna ZTR Boys. Dzięki temu, zobaczymy ich 11 lipca podczas finałów Mistrzostw Polski Superliga6 w Warszawie.Zapraszamy do zapoznania się z króką sylwetką nowego Mistrza Konina.

ZTR Boys
to doświadczona drużyna  prowadzona przez kapitana Krystiana oraz doradcę Piotra. To ich pierwsze trofeum i największy sukces w 5 -lejnie historii zespołu. Jako jedni z nielicznych rozegrali większość swoich meczów ligowych i na boisku pokonali faworytów ligi: KS Elpak i Pędzące Naleśniki. O ZTR można powiedzieć, że to świetnie dobrany zespół w którym każdy realizuje swoje indywidualne zadania. Wśród zawodników drużyny indywidualne trofeum zdobyli: najlepszy asystent, wybrany również najlepszym piłkarzem I ligi - Bartosz Modelski oraz najlepszy bramkarz - Darek Janowski.

27 czerwca w Koninie odbywa się turniej - Puchar Konina, który wyłoni uczestnika Pucharu Polski.