Mistrzostwa Polski SuperLiga6 2021
Niedziela, 11 lipca, OSiR Bemowo, ul. Ob. Tobruku 11
Grupa A
09:00 | A | IKP Olimpia Poznań | AnonyMMous W-wa |
09:25 | A | Sancho Panza Wrocław | Pal Rob Płońsk |
09:50 | A | AnonyMMous W-wa | Sancho Panza Wrocław |
10:15 | A | Pal Rob Płońsk | IKP Olimpia Poznań |
10:40 | A | IKP Olimpia Poznań | Sancho Panza Wrocław |
11:05 | A | Pal Rob Płońsk | AnonyMMous W-wa |
Grupa B
09:00 | B | In-Plus Pojemna Halina W-wa | Królowie Balu Gdańsk |
09:25 | B | Zamkowo Lublin | KS Albatros Adampol Świdnik |
09:50 | B | Królowie Balu Gdańsk | Zamkowo Lublin |
10:15 | B | KS Albatros Adampol Świdnik | In-Plus Pojemna Halina W-wa |
10:40 | B | In-Plus Pojemna Halina W-wa | Zamkowo Lublin |
11:05 | B | KS Albatros Adampol Świdnik | Królowie Balu Gdańsk |
Grupa C
09:00 | C | Meblujdom.pl Rzeszów | RAP WAY Sami Swoi Mińsk Maz. |
09:25 | C | Rada Dzielnicy U-Ł Gdańsk | All Stars Tłuszcz |
09:50 | C | RAP WAY Sami Swoi Mińsk Maz. | Rada Dzielnicy U-Ł Gdańsk |
10:15 | C | All Stars Tłuszcz | Meblujdom.pl Rzeszów |
10:40 | C | Meblujdom.pl Rzeszów | Rada Dzielnicy U-Ł Gdańsk |
11:05 | C | All Stars Tłuszcz | RAP WAY Sami Swoi Mińsk Maz. |
Grupa D
09:00 | D | Redar Słupsk | T-Fox Undefined Team Lublin |
09:25 | D | Gladiatorzy W-wa | ZTR Boys Konin |
09:50 | D | T-Fox Undefined Team Lublin | Gladiatorzy W-wa |
10:15 | D | ZTR Boys Konin | Redar Słupsk |
10:40 | D | Redar Słupsk | Gladiatorzy W-wa |
11:05 | D | ZTR Boys Konin | T-Fox Undefined Team Lublin |
Grupa E
11:50 | E | SPX Flow Bydgoszcz | Winiary FC Poznań |
12:15 | E | Chemik Bemowo W-wa | Pascal FC Widelec Wyszków |
12:40 | E | Winiary FC Poznań | Chemik Bemowo W-wa |
13:05 | E | Pascal FC Widelec Wyszków | SPX Flow Bydgoszcz |
13:30 | E | SPX Flow Bydgoszcz | Chemik Bemowo W-wa |
13:55 | E | Pascal FC Widelec Wyszków | Winiary FC Poznań |
Grupa F
11:50 | F | Pisanica Ełk | Atom Webski Sklep Koszalin |
12:15 | F | To Tylko MY Mińsk Maz. | Turcja Jokerdruk Lublin |
12:40 | F | Atom Webski Sklep Koszalin | To Tylko MY Mińsk Maz. |
13:05 | F | UWKS Legia W-wa | Pisanica Ełk |
13:30 | F | To Tylko MY Mińsk Maz. | UWKS Legia W-wa |
13:55 | F | Turcja Jokerdruk Lublin | Atom Webski Sklep Koszalin |
14:20 | F | UWKS Legia W-wa | Turcja Jokerdruk Lublin |
14:45 | F | Pisanica Ełk | To Tylko MY Mińsk Maz. |
15:10 | F | Turcja Jokerdruk Lublin | Pisanica Ełk |
15:35 | F | Atom Webski Sklep Koszalin | UWKS Legia W-wa |
Grupa G
11:50 | G | Ankier Niedrzwica | Mazurski Browar Ełk |
12:15 | G | Sztorm Chłopy Koszalin | FC Ochota Warszawa |
12:40 | G | Mazurski Browar Ełk | Sztorm Chłopy Koszalin |
13:05 | G | Green Team Wola Rusztowska | Ankier Niedrzwica |
13:30 | G | Sztorm Chłopy Koszalin | Green Team Wola Rusztowska |
13:55 | G | FC Ochota Warszawa | Mazurski Browar Ełk |
14:20 | G | Green Team Wola Rusztowska | FC Ochota Warszawa |
14:45 | G | Ankier Niedrzwica | Sztorm Chłopy Koszalin |
15:10 | G | FC Ochota Warszawa | Ankier Niedrzwica |
15:35 | G | Mazurski Browar Ełk | Green Team Wola Rusztowska |
Grupa H
11:50 | H | Struga Personal Tomasz Maz. | Contra W-wa |
12:15 | H | Tęcza Rzeszów | Win - Pro Burza Słupsk |
12:40 | H | Contra W-wa | Tęcza Rzeszów |
13:05 | H | FC Ulani Mińsk Maz. | Struga Personal Tomasz Maz. |
13:30 | H | Tęcza Rzeszów | FC Ulani Mińsk Maz. |
13:55 | H | Win - Pro Burza Słupsk | Contra W-wa |
14:20 | H | FC Ulani Mińsk Maz. | Win - Pro Burza Słupsk |
14:45 | H | Struga Personal Tomasz Maz. | Tęcza Rzeszów |
15:10 | H | Win - Pro Burza Słupsk | Struga Personal Tomasz Maz. |
15:35 | H | Contra W-wa | FC Ulani Mińsk Maz. |