SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Puchar Polski

Format turnieju

Zasady kwalifikacji: turniej eliminacyjny organizowany będzie w każdym mieście przez lokalnego organizatora - zwycięzca zgarnia wejściówkę na turniej finałowy. Do tego miejsca dla zwycięzców lig halowych/zimowych oraz letnich. Na chwilę obecną takie rozgrywki odbywają się w Lublinie, Kobylnicy k. Słupska i w Warszawie. Do turnieju finałowego zakwalifikują się po 2 drużyny z każdego miasta.

Dokładny kształt i formułę turniejów podamy do początku sezonu wiosennego, bo uzależniamy go od liczby miast, które dołączą do Mistrzostw. Ale zakładamy, że będzie to turniej na 32 lub 40 drużyn z całej Polski!

 

 

Nasz obiekt

Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej

  • ul. Obrońców Tobruku 11, Warszawa
  • nawierzchnia sztuczna

Zmodernizowane, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią i trybunami na 980 osób spełnia aktualnie najwyższe, światowej klasy standardy, które zostały potwierdzone przez specjalistyczne laboratorium FIFA i dzięki temu uzyskało certyfikat FIFA Quality PRO. Jest to najwyższy certyfikat wydawany przez FIFA dla pełnowymiarowych boisk z traw syntetycznych. W grudniu 2016 zainstalowano nowoczesny system zraszania, który w razie upałów będzie do naszej dyspozycji! Na terenie ośrodka znajduje się 300 miejsc parkingowych oraz kompleks 10 szatni z prysznicami,

Boisko zostanie podzielone na cztery mniejsze o wymiarach 32 x 42 metry i rozdzielone siatkami, by zwiększyć komfort gry.

Gdzie gramy